Jak zmienić swoją sylwetkę? Zacznij już dzisiaj!

Jak zmienić swoją sylwetkę

Jak zmienić swoją sylwetkę w kilku prostych krokach?

Wiele osób zastanawia się jak zmienić swoją sylwetkę, jedni chcą zrzucić zbędny tłuszcz, inni z kolei mają zamiar zbudować mięśnie, jednak często informacje w internecie są niejasne, lub ich autorzy wprowadzają w błąd.

Koniec końców taka osoba nie osiąga zamierzonych efektów i najprawdopodobniej przestaje dążyć do wymarzonej sylwetki.

W dzisiejszym artykule pokażę wam, jak zmienić swoją sylwetkę w łatwy i przyjemny sposób, tak aby każdy, bez względu na cel, mógł go szybko osiągnąć.

Dieta jest najważniejszym elementem w pracy nad swoją sylwetką

odpowiednio dobrana dieta

Przede wszystkim należy pamiętać, że bez odpowiedniego odżywiania, albo wcale nie osiągniemy swojego celu, albo znacząco wydłużymy czas jaki będziemy musieli na to czekać.

Najlepszym wyjściem byłoby ułożenie odpowiedniej diety samemu, jednak wiemy jakie to jest trudne, dla osób które nigdy nie miały z tym do czynienia.

Dlatego polecamy skorzystać z usługi układania diety personalnej dostępnej na stronie Dieta Personalna Online gdzie można otrzymać dietę dobraną w 100% pod was i pod wasz cel, dzięki czemu z pewnością szybko zobaczycie pierwsze efekty.

Dla wszystkich którzy uważają, że stosowanie diety jest drogie, polecamy zapoznanie się z artykułem Tania dieta dla każdego, gdzie dowiecie się jak zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

Odpowiednio dobrany trening znacznie przyśpieszy Twoje efekty

odpowiednio dobrany trening

Kolejnym ważnym czynnikiem, który może spowolnić Twoje efekty jest źle dobrany trening. Wiele osób idzie na siłownię bez jakiejkolwiek wiedzy, i o ile w dobrych siłowniach, trenerzy pomagają takim nowicjuszom, tak w tych gorszych, wszyscy są zajęci sobą, a taka osoba jest zdana na siebie.

Często ćwiczy cały czas tą samą partię, lub jeśli znajdzie jakiś ‚trening dla profesjonalisty‚ w internecie który przeładowany jest rozmaitymi ćwiczeniami (Oczywiste jest, że jeśli chcesz mieć boskie ciało, to musisz trenować jak profesjonalista, prawda? Nic bardziej mylnego!) ćwiczy 5x w tygodniu, wraca po każdym treningu wykończony i obolały, co po kilku dniach/tygodniach może skończyć się poważną kontuzją a w najlepszym wypadku brakiem wymarzonych efektów.

Żaden początkujący człowiek na siłowni, nie potrzebuje wielu skomplikowanych ćwiczeń aby osiągnąć swój efekt, jego ciało nie jest przyzwyczajone do tego typu wysiłku, dlatego wystarczą podstawowe ćwiczenia wielostawowe takie jak podciąganie na drążku, wyciskanie na ławce płaskiej, przysiady.

Polecamy zapoznać się z tym artykułem: Trening Full Body Workout ponieważ uważamy, ze fbw to najlepszy trening dla początkujących.

Odpowiednia regeneracja jest potrzebna!

Należy pamiętać, że regeneracja jest bardzo ważnym czynnikiem w dążeniu do celu. To wtedy nasze mięśnie rosną a tłuszcz spala się (odpowiedni trening sprawia, że tłuszcz spala się jeszcze przez wiele godzin po wyjściu z siłowni!).

Jeśli nie będziesz regenerował się odpowiednio, możesz doprowadzić do poważnej kontuzji!

odżywka na masę i siłę

Suplementy diety to tylko dodatek

Ludzie z każdej strony atakowani są co raz to ‚lepszymi’ suplementami diety, które to mają pomóc im w osiągnięciu celu, owszem, po części jest to prawda, jednak nie oszukujmy się, poza dobrze dobraną dietą i treningiem początkująca osoba nie potrzebuje nic, prócz zwykłego kompleksu witamin (Na przykład: Vita-Min Multiple Sport)

Oczywiście w raz z postępami można wspomóc się na przykład kreatyną (Najlepsza kreatyna dla początkujących), dobry stack dla osób które budują mięśnie (Suplementy diety na masę mięśniową i siłę) lub spalaczem tłuszczu (Spalacze tłuszczu i termogeniki) jednak nie jest to konieczność! Lepiej wydać pieniądze i wzbogacić dietę, niż kupić suplementy diety i nie stosować diety w 100%.

Tak dotarliśmy do końca tego artykułu, część z was pewnie będzie zdziwiona, że tak mało potrzeba aby osiągnąć swój prywatny sukces, ale to prawda. Jeśli będziesz dawał z siebie wszystko, stosując się do powyższych rad, to gwarantuje Ci, że zmienisz swoją sylwetkę na lepsze!

Gratuluje wszystkim, którzy dotarli aż tutaj, pokazuje to, że naprawdę chcecie się wziąć za siebie, udostępnijcie ten post, aby więcej ludzi mogło dowiedzieć się jak zmienić swoją sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *