Rzucanie Palenia – Jak skutecznie rzucić palenie

Rzucanie Palenia

Jest listopad, dla wielu osób rzucanie palenia to postanowienie noworoczne

Sam wiele razy zadawałem sobie pytanie jak zabrać się za rzucanie palenia. Dlatego postanowiłem napisać artykuł który pomoże wam w tym, aby tego roku udało się dotrzymać danej sobie obietnicy. Przecież nie można oszukiwać się co rok tylko trzeba w końcu skończyć z nałogiem raz na zawsze!

Jeśli już kiedyś próbowałeś wiesz, że rzucanie palenia wcale nie jest takie łatwe bo zawsze ciągnie Cię aby zapalić zwłaszcza jeśli obracasz się w środowisku osób które palą a jeszcze gorzej jeśli za każdym razem namawiają Cię do tego, dlatego pierwszym krokiem będzie odcięcie się od osób które przeszkadzają Ci w osiągnięciu zamierzonego celu, oczywiście nie mówię tutaj o zerwaniu kontaktu tylko o tym, żeby po prostu nie wychodzić z takimi ludźmi na papieroska (Na przykład w pracy na przerwie).

Jak skutecznie rzucić palenie

Oczywiście najważniejszą sprawą kiedy chcecie rzucić palenie jest wasza silna wola! Jeśli będziecie słabi to nigdy nie rzucicie… Ciągłe wymówki typu ‚ale się zdenerwowałem, zapale papierosa to mi przejdzie’ lub ‚to już ostatni papieros i po tym rzucam na zawsze’ nie przybliży was do celu bo za każdym razem kiedy najdzie was ochota znajdziecie sobie jakiś pretekst i wasze rzucanie palenia legnie w gruzach.

jak skutecznie rzucić palenie
Należy pamiętać, żeby rzucanie palenia z dnia na dzień nie ma sensu ponieważ wtedy głód nikotynowy was zabije i również się nie uda.

Stopniowe rzucanie palenia to klucz do sukcesu zwłaszcza jeśli do tej pory paliliście bardzo dużo.

Sami zdecydujcie w jaki sposób ograniczać palenie, na przykład jeśli do tej pory paliliście paczkę papierosów dziennie odejmujcie sobie 5 papierosów co tydzień, jest to bardzo dobry sposób, sam z niego korzystałem i teraz już wcale nie palę!

Rzucanie palenia to dobra metoda na oszczędzanie pieniędzy

Warto również podejść do tego czysto ekonomicznie, jeśli w tych czasach paczka papierosów kosztuje średnio 14zł a palicie paczkę dziennie to w miesiąc tracicie aż 420zł co w przeciągu roku daje nam ponad 5000zł na papierosy… Do tego należy też pomyśleć o tym, że przecież ceny papierosów cały czas idą w górę więc te sumy będą ulegały zmianie.

Jeśli nie przekonuje was znaczna poprawa stanu waszego zdrowia zastanówcie się nad tym, że rzucając palenie znacznie pogrubicie swój portfel.

Co pomaga rzucić palenie

Dla mnie bardzo pomocny okazał się suplement diety Nicorix. Cena miesięcznej kuracji zaczyna się już od 55zł więc prawie 8 razy mniej pieniędzy niż wydaje osoba paląca paczkę dziennie.
tabletki antynikotynowe

Głównym atutem tego suplementu jest likwidacja głodu nikotynowego dzięki czemu nie miałem ochoty na kolejnego papierosa. Kolejną rzeczą która strasznie męczy przy rzucaniu palenia jest straszne rozdrażnienie, nigdy wcześniej nie bylem nerwowy ale za każdym razem kiedy nie paliłem już dzień lub dwa, wszystko dookoła mnie denerwowało.

Można powiedzieć, że sam szukałem pretekstu do kłótni, jednak podczas stosowania tego preparatu, rozdrażnienie znacznie zmalało, więc mogłem już normalnie funkcjonować. Jeśli masz problemy z rzucaniem palenia to polecam Ci ten suplement, na pewno nic nie stracisz a możesz zyskać zdrowie, oszczędność i lepszy wygląd!

3 Responses to Rzucanie Palenia – Jak skutecznie rzucić palenie

  1. Michalek pisze:

    Też czytałem tego e-booka i muszę powiedzieć, że przyczynił się do mojego zwycięstwa 😛

  2. Masakrator34 pisze:

    jest dużo plusów rzucenia palenia 🙂

  3. Natalka199 pisze:

    Ja na szczęście już rzuciłam 😛 Ale koleżanka ma tego ebooka i w sumie rzucałam w podobny sposób jak tam jest opisany 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *