Suplementy diety na masę mięśniową i siłę

Suplementy diety na masę mięśniową i siłę

Suplementy diety na masę mięśniową są Twoim przyjacielem!

Aby przyśpieszyć efekty podczas budowania masy mięśniowej musisz koniecznie sięgnąć po suplementy diety na masę mięśniową i siłę.

Nie chciałem żebyś tak jak ja musiał podążać drogą prób i błędów dlatego właśnie postanowiłem sporządzić ranking najlepszych odżywek na masę mięśniową.

1. Somatodrol – Najlepsze suplementy diety na masę mięśniową w wielu rankingach!

odżywki na masęPewnie już o nim słyszałeś, moim zdaniem Somatodrol to najlepszy suplement diety na masę mięśniową jaki do tej pory wyprodukowano. Suplementy diety na masę mięśniową i siłę

PamiętajPrzez ostatnie osiem lat testowałem wiele podobnych produktów jednak żaden z nich nie dorównał efektom jakie osiągnąłem stosując ten suplement diety na masę mięśniową i siłę.Dlatego dzisiaj zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce w tej liście!

 

To osiągnąłem podczas 6 miesięcy stosowania somatodrolu:

  • Wzrost poziomu testosteronu aż o 30%
  • Znacznie przyśpieszona regeneracja po treningu
  • Ogromny wzrost siły
  • Poziom hormonu wzrostu większy o 20%
  • Brak kłopotów ze zmęczeniem
 suplementy diety na masę mięśniową

Chris Hemsworth przyznał się na jednym z wywiadów, że podczas przygotowań do roli w filmie Thor, używał somatodrolu aby w krótkim czasie zyskać kilka kilogramów mięśni. Powiedział też, że był zaskoczony efektami jakie uzyskał.

efekty po somatodrolu

Jednak nie tylko Chris Hemsworth przyznał się do używania somatodrolu, także Gerard Butler podczas przygotowań do filmu 300 Spartan brał somatodrol aby wyrzeźbić brzuch i powiększyć klatkę piersiową. On także chwalił efekty po somatodrolu.

somatodrol efekty

Na stronie producenta jest masa zdjęć osób które zmieniły swoją sylwetkę stosując somatodrol oraz opinii w które nie wierzyłem dopóki sam nie spróbowałem a teraz nie żałuję. Dokładny opis i opinie na temat somatodrolu znajdziecie na oficjalnej stronie:
suplementy diety na masę mięśniową

 

2. GH Balance – Dobry stymulator hormonu wzrostu dla każdego

GH BalanceMimo swojej nazwy GH Balance nie tylko podnosi hormon wzrostu ale również może skutecznie podnieść poziom testosteronu i właśnie dlatego postanowiłem przyznać mu drugie miejsce w moim rankingu.

Podczas stosowania GH Balance efekty które osiągnąłem były bardzo zadowalające, nie tylko znacząco wzrosła moja siła ale również straciłem sporo tkanki tłuszczowej. To sprawiło, że moje mięśnie były o wiele bardziej widoczne i w moich oczach wyglądałem bardziej ‚twardo’.

Hormon wzrostu nie przyczynia się bezpośrednio do wzrostu masy mięśniowej jednak znacznie podniesiona regeneracja umożliwiała mi ćwiczyć dłużej i ciężej niż wcześniej.

Do tego dochodzi także wspomniane wcześniej spalanie tkanki tłuszczowej daje bardzo dobre efekty.

Oczywiście budowanie masy mięśniowej to długi proces dlatego polecam od razu wziąć zapas tego suplementu na pół roku lub dłużej co gwarantuje stabilny i długotrwały przyrost masy mięśniowej.

GH Balance Opinie

3. Mass Extreme – Suplement diety na masę mięśniową z unikalnym składem

Mass Extreme opiniePowiem szczerze, że byłem zaskoczony po pierwszych dwóch tygodniach stosowania Mass Extreme ponieważ moja siła drastycznie wzrosła, musiałem dokładać sporo ciężaru żeby dobrze czuć trenowaną partię.

Jednak żeby nie było zbyt kolorowo zawiodłem się co do możliwości budowania masy mięśniowej która w porównaniu z poprzednimi suplementami była znikoma.

Co prawda przybrałem kilka kilogramów ale nie tego się spodziewałem, możliwe, że to była wina mojej diety której nie pilnowałem zbytnio z powodu pracy. suplementy diety na masę mięśniową i siłę

Podsumowując opinie na temat Mass Extreme zdecydowanie polecam osobą które są w okresie budowania siły mięśniowej ponieważ suplement działa głównie w tą stronę, jednak przy dobrze trzymanej diecie przyrost masy może być bardzo satysfakcjonujący.

mass extreme opinie

4. Metadrol – Szybka masa mięśniowa i zwiększona wytrzymałość

Metadrol opinieMetadrol to bardzo popularny w ostatnim czasie suplement diety na masę mięśniową jednak po sześciu miesiącach stosowania w moich oczach nie zyskał zbyt wiele.

Co prawda przyrost masy mięśniowej był duży, jednak po skończonym cyklu większość spadła. Jedyny plus jaki zaobserwowałem to to, że byłem praktycznie nie do zajechania na siłowni, czułem, że mogę ćwiczyć całymi dniami a i tak byłoby mi mało. Po treningu czułem ogromny niedosyt i miałem mnóstwo energii żeby ćwiczyć dalej. odżywki na rzeźbę

Jeśli w środku treningu tracisz moc to ten suplement jest zdecydowanie dla Ciebie ponieważ wytrzymałość na metadrolu przestanie Cię ograniczać.

Promocja specjalnie dla BeTheMonster.pl! Sprawdź na oficjalnej stronie:

Metadrol cena

5. Probolan 50  – Dobry suplement diety na masę mięśniową dla początkujących

Probolan 50 OpinieTo był jeden z pierwszych suplementów diety na masę jaki brałem. Kiedy zobaczyłem jakie efekty miał po nim mój kolega od razu zamówiłem zapas na sześć miesięcy.

Po pierwszym miesiącu efekty były średnie i dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że mój znajomy dopiero zaczynał treningi na siłowni. Nie poddawałem się, przecież mięśnie potrzebują czasu aby rosnąć a ja miałem jeszcze kilka opakowań Probolanu. suplementy diety na masę mięśniową i siłę

odżywki na masę

Zauważyłem większą wytrzymałość oraz lekki przyrost siły i masy mięśniowej. Probolan 50 zajmuje ostatnie miejsce w moim rankingu jednak polecam go jeśli jesteś początkujący i nie chcesz sięgać po mocniejsze środki.

Probolan 50 zamówienie

Pamiętaj, że budowanie masy mięśniowej zależy głównie od odpowiednio zbilansowanej diety! Jeśli nie wiesz jak ułożyć sobie dietę, skorzystaj z naszej strony Dieta Personalna Online i zamów dietę dobraną indywidualnie pod Twoje wymagania. Jeśli posiadasz już odpowiednią dietę to dodaj do niej dobry suplement diety na masę mięśniową i rośnij w oczach 🙂